GRAPISOFT BaseCAMP nyári tábor

A GRAPHISOFT két hetes nyári tábort szervez hallgatóknak.

A GRAPHISOFT BaseCAMP diákoknak szóló, kéthetes nyári tábor a GRAPHISOFT központjában, Budapesten, melyen húsz diák fog részt venni a világ minden részéről július 22. és augusztus 2. között. A tábor keretében a résztvevők egy BIM munkafolyamat mentén haladva, csoportokban fognak egy projektet modellezni, bemutatni.

A programba bejutó hallgatók számára szállást, napi 2 étkezést és különféle programokat biztosítanak.
A jelentkezési határidő: május 31.
A jelentkezéshez szükséges anyagok:

• Résumé: We are specifcally interested in educational and professional backgrounds, software knowledge, and personal goals and interests.
  • Portfolio: best ARCHICAD model with documentation and plan file with description of the modeling techniques and additional software used.
  • Motivational video: A short, two minutes introductory video showing interest and motivation to attend.
  • Language skills: The training will be held for an international audience, which requires profciency in English.
  • ARCHICAD knowledge: ARCHICAD knowledge will be measured by the Certified ARCHICAD User Test concentrating on practical knowledge and the BIM approach.

Részletek: basecamp_2019_eng.pdf  /  basecamp_a4_hun.pdf

Jelentkezési információk: basecamp_data_processing_policy_participation_terms_eng.pdf